• Ahşap Palet | Ahşap Sandık | 2. El | İmalat
  • Bize Ulaşın: 0531 993 02 43

Özel Ölçülü Palet

Özel tasarım Palet, Özel tasarım sandık, Özel tasarım ahşap Palet, özel ölçülü ahşap palet, ahşap palet tasarım imalat
Özel Ölçülü Ahşap Palet Sandık

Özel Tasarım Ahşap Palet

Karadeniz Palet, mal/yük ve diğer ürünlerinizin istediğiniz özelliklerde ahşap palet ve sandıklarda güvenli bir şekilde nakliyesini sağlamak için çalışıyor. Standart palet ölçülerimiz ürünlerinize uygun değilse, özel ölçü ve tasarım palet sandık imaşatı ile kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınıza özel paletler üretiyoruz.

Bazı ürünler, benzersiz boyutları, ağırlıkları veya boyutları nedeniyle özel paletler gerektirir. Her işletmenin farklı ürün, operasyonel ve sektör ihtiyaçları vardır. Bu yüzden tamamen özelleştirilebilir ahşap paletler, kızaklar ve sandıklar sunuyoruz. Her boyutta, güçte ve konfigürasyonda paletler, kızaklar ve sandıklar tasarlayıp ve imal etmekteyiz.

Özel tasarım ve ölçülü bir palete sahip olmak, işinizde beklenmedik kayıplara işaret eden taşıma sırasında hasar görme olasılığını azaltır. Ayrıca ihracatta kullanım için gerekli ISPM15'e uyum için fümigasyon hizmeti, ilgili ülke uygunluğu şartlarıda sağlanarak mal/yük ve ürünleriniz uluslararası sınırların ötesine güvenli bir şekilde taşınırken siz üretmeye odaklanın.

Özel Ölçülü Palet Sandık Tasarım İmalat